Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş yaratıcı ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem eden yakınlarımızdan denetleme esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat genellikle kullanıcı adınızı değsoruntirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde vaziyet yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat genellikle Instagram bağlanaksı istediği sinein şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çgörmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Ne Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat sinein ne günah ki çok bir küme prosedür bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değsoruntirin ve yemeden içmeden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değsoruntiğinde veya kullanıcı adınız değsoruntiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değsoruntirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değsoruntirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değsoruntiren sen değilsen, hesabını güvene hile” ya da bazı “değsorunikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma genellikle saldırganlar elektronik posta adresini değsoruntirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://odyoloji.name.tr/ https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ https://mikrodalgafirinlar.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al