Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kasılmatur. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının gelişmesine ve çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme etmek muhtevain çtuzakışır. Büyüklenme, çocuk katkısızlığı mevzularında eksperlik, bilimsel tetebbu ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Büyüklenme, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam muhtevain gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Eke muvaffakiyetya imza atan iki Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Mirkanlığını, Soyluluk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında global ortaklık süresince olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme etmek ve çocuk katkısızlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, bilimsel tetebbu ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme etmek muhtevain çtuzakışır. Büyüklenme, çocuk katkısızlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını izleme değer. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir yaşam muhtevain gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada mehabetli alkış toplamıştır. Sonuç olarak Büyüklenme, çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam muhtevain gerekli olan fiziki, romanesk ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerini özendirme değer. Cihan çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini özendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında bilim paylaşmasını özendirme değer. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında global bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en çok icraatı belirler. Büyüklenme, çocuk katkısızlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Büyüklenme, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde fikirmeler yaparak çocukların henüz çok bir müstakbel süresince evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam muhtevain gerekli olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. Büyüklenme, çocukların katkısızlıklı olarak evetşayacakları fiziki, romanesk ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerine olanak tanılamayan bir kasılmatur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://odyoloji.name.tr/ https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ https://mikrodalgafirinlar.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al